Dlaczego DYSBIOFIX-C™ jest produktem dla mnie?

DYSBIOFIX-C™ to jedyny na rynku suplement diety przeznaczony do wspomagania leczenia dysbiozy jelit z przewagą zaparć, o składzie opartym na wynikach badań klinicznych.

DYSBIOFIX-C™ powstał jako jeden z dwóch pierwszych produktów marki HerbalTherapy™, przeznaczonych dla osób z chorobami wywołanymi zaburzeniami mikrobioty jelitowej, których skutkiem jest dysbioza przewodu pokarmowego.

DYSBIOFIX-C™ jest przeznaczony do wspomagania leczenia zaparciowej formy zespołu jelita drażliwego (IBS-C), bakteryjnego przerostu jelita cienkiego z przewagą zaparć (M-SIBO) i grzybicy układu pokarmowego (CANDIDA/SIFO).

Skład zestawu DYSBIOFIX-C™ został opracowany na podstawie wyników badań klinicznych, w których udowodniono skuteczność zastosowanych w nim substancji. DYSBIOFIX-C zawiera standaryzowane ekstrakty roślinne o ściśle określonych parametrach, starannie dobrane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności.

W skład zestawu wchodzą kapsułki zawierające substancje bioaktywne:

Dawka 1 – Allisan (rano, po śniadaniu):

  • 5 000 µg allicyny
  • 200 mg kurkuminoidów

Dawka 2 – Allisan (wieczór, po kolacji):

  • 5 000 µg allicyny
  • 200 mg kurkuminoidów

Dawka 3 (wieczór, przed snem):

  • 10 mg witanolidów z Ashwagandhy (100% dawki dobowej)
  • 30 mg gingeroli
  • 400 mg cytrynianu magnezu

Dawkowanie jest dobrane ściśle pod kątem uzyskania opisanych w badaniach korzyści zdrowotnych. Dokładne informacje dotyczące badań klinicznych, z których korzystaliśmy znajdują się w karcie produktu DYSBIOFIX-C™.

DYSBIOFIX-C™ jest suplementem diety i nie może być używany jako zamiennik zrównoważonej diety lub produktów leczniczych. Osoby przyjmujące przewlekle leki przed włączeniem zestawu DYSBIOFIX-C™ powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania w tym zakresie, chętnie ci pomożemy, skontaktuj się z nami: kontakt@herbaltherapy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *